دانلود فیلم و سریال کامل

۵ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

پخش آنلاین بازی استقلال و ایرانجوان بوشهر 2017

ساعت بازی استقلال و ایرانجوان بوشهر : 14:30


لینک پخش زنده و آنلاین بازی : لینک


این بازی از شبکه سه سیما به صورت زنده پخش می شود.


استقلال امروز چهارشنبه 29 آذر 96 از چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی 96-97 در ورزشگاه آزادی به مصاف ایرانجوان بوشهر می رود.


_ این دیدار به دلیل آلودگی هوا روز دوشنبه لغو شده بود. بر اساس اعلام مسئولان سازمان لیگ، دیدار استقلال و ایرانجوان امروز در ورزشگاه آزادی در صورت بهبود هوا برگزار می شود.


_ قرار است پس از این بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی قرعه کشی شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Admin

نظافت راه پله مشهد


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Admin

نظافت منزل خانم مشهد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Admin

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Admin

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
Admin